Język: PL
Waluta: PLN
Zarejestruj się
Zaloguj się

Motocaddy pokrowiec przeciwdeszczowy na torbę i wózek

Email
Motocaddy pokrowiec przeciwdeszczowy na torbę i wózek
Motocaddy_pokrow_516e69698e1b1.jpgMotocaddy_pokrow_516e69698e1b1.jpg
Kod produktu: 791
Producent: Motocaddy
Cena
Cena sprzedaży brutto: 99,00 zł
W tym podatek VAT: 18,51 zł


Negocjuj cenę
Czas dostawy3-5d.gif
DOSTĘPNE KOLORY:

Szczegóły produktu

Prosimy o zapoznanie się z pełną specyfikacją produktu znajdującą się poniżej. W celu uzyskania jakichkolwiek dodatkowych informacji prosimy o kontakt z naszym biurem. Wszelkie detale kontaktowe znajdują się w zakładce Kontakt.

 

Główna charakterystyka:

*pokrowiec chroni przed zamoknięciem sprzętu

 

!!!WSZYSTKIE PRZEDMIOTY WYSTAWIONE NA NASZYM SERWISIE SĄ ORYGINALNE I DOSTARCZANE Z MINIMUM 12 MIESIĘCZNĄ GWARANCJĄ PRODUCENTA!!! 


TwojGolf.pl – sklep golfowy przeznaczony przede wszystkim dla osób ceniących największe marki sprzętu golfowego m.in.: Callaway, ClicGear, Cobra, FootJoy, Mizuno, Nike, TaylorMade, Titleist, Wilson i wiele innych w konkurencyjnych europejskich cenach. Nasza oferta optymalizowana jest pod kątem największych światowych serwisów golfowych m.in.: golfonline, onlinegolf, golfwarehouse. Wymienione sklepy golfowe pozwoliły nam na opracowanie Gwarancji Najniższej Ceny, która szerzej opisana jest na głównej stronie naszego serwisu. W naszej ofercie znajdą Państwo m.in.: kompletne zestawy golfowe, wózki, kije golfowe, irony, drivery, woody, puttery, torby, odzież, akcesoria golfowe i piłeczki. Zapraszamy do zakupów.